ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ της ΑΡΙΣΤΕΡΗΣ ΕΝΩΤΙΚΗΣ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑΣ - ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΙ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ

  ΑΤΤΙΚΗ       ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
1 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΜΑΝΩΛΗΣ)   ΧΜ   1 ΑΝΤΑΡΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ   ΑΜ
2 ΑΝΔΡΙΤΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ   ΑΜ   2 ΒΡΥΖΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ   ΠΜ
3 ΒΑΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ   ΗΜ   3 ΓΕΩΡΓΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ   ΑΜ
4 ΒΑΣΙΛΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ   ΠΜ   4 ΔΙΓΚΑ ΑΝΝΑ   ΠΜ
5 ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ   ΑΤΜ   5 ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ   ΑΜ
6 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ   ΗΜ   6 ΚΟΥΒΑΡΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ   ΜΜ
7 ΒΑΣΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ   ΑΜ   7 ΛΙΑΠΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ   ΧΜ
8 ΒΑΤΣΕΛΛΑΣ ΧΡΟΝΗΣ   ΜΜ   8 ΜΠΑΘΡΕΛΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ   ΜΜ
9 ΒΑΦΕΙΑΔΟΥ ΕΛΕΝΗ   ΑΜ   9 ΜΠΑΛΑΣΗΣ ΕΥΓΕΝΙΟΣ   ΑΜ
10 ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ   ΗΜ   10 ΜΠΟΥΤΟΥΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΚΑΤΕΡΙΝΑ)   ΑΜ
11 ΓΕΩΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ   ΜΜ   11 ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΟΥ ΑΡΕΤΗ   ΑΜ
12 ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΜΑΡΚΟΣ   ΗΛ   12 ΣΟΥΝΑΠΟΓΛΟΥ ΘΩΜΑΣ   Ηλκ
13 ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ   ΧΜ   13 ΣΤΑΜΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ   ΗΜ
14 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   ΗΜ   14 ΤΡΑΝΤΙΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ   ΠΜ
15 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ   ΠΜ   15 ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ   ΑΜ
16 ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ ΑΔΑΜ   ΑΜ   16 ΧΡΙΣΤΑΝΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ   ΑΜ
17 ΔΡΑΓΑΝΙΓΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ   ΗΜ          
18 ΔΕΛΗΚΑΡΗ ΒΕΝΕΤΙΑ   ΑΑ          
19 ΕΞΑΡΧΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ   ΗΜ          
20 ΚΑΚΛΑΜΑΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ   ΧΜ   ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ
21 ΚΑΛΑΜΑ ΒΑΣΙΛΚΗ   ΑΜ   1 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ   ΗΜ
22 ΚΑΛΑΜΠΟΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   ΧΜ   2 ΔΑΡΒΙΡΑΣ ΜΑΡΙΟΣ   ΗΜ
23 ΚΑΛΑΜΠΟΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ   ΗΜ   3 ΔΕΜΑΡΤΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ   ΠΜ
24 ΚΑΛΙΑΜΠΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ   ΜλΜ   4 ΜΠΙΛΙΑΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΤΕΤΑ)   ΗΜ
25 ΚΑΝΤΖΙΟΥ ΜΑΡΙΑ   ΗΜ   5 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΧΑΡΙΛΑΟΣ   ΜΜ
26 ΚΑΠΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ   ΠΜ   6 ΠΑΛΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ   ΗΜ
27 ΚΑΡΑΜΑΝΛΗΣ ΚΩΣΤΑΣ   ΗΜ   7 ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ   ΗΜ
28 ΚΑΡΑΜΠΙΝΗ ΖΩΗ   ΑΜ   8 ΣΕΦΕΡΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ   ΠΜ
29 ΚΑΤΣΟΥΛΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ   ΜΜ          
30 ΚΑΥΚΑΛΑΣ ΙΩΣΗΦ (ΣΗΦΗΣ)   ΑΤΜ   ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
31 ΚΙΤΣΑΛΗ ΕΥΘΥΜΙΑ (ΕΜΗ)   ΑΜ   1 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ   ΠΜ
32 ΚΟΙΛΑΚΟΥ ΣΥΛΒΙΑ   ΠΜ   2 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ   ΧΜ
33 ΚΟΡΚΟΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ   ΑΤΜ   3 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ   ΠΜ
34 ΚΟΥΒΑΡΑ ΦΑΝΗ   ΜΜ   4 ΜΟΥΡΟΥΖΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ   ΧΜ
35 ΚΡΑΣΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ   ΠΜ   5 ΤΣΑΟΥΣΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ   ΜΜ
36 ΚΡΙΘΑΡΗ ΜΑΤΟΥΛΑ   ΑΤΜ          
37 ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ   ΜλΜ   ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ - ΔΥΤΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
38 ΛΙΑΓΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   ΗΜ   1 ΜΠΑΛΑΔΗΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ   ΠΜ
39 ΛΟΥΒΡΟΥ ΣΟΦΙΑ-ΑΝΝΑ   ΜΜ   2 ΜΠΟΥΚΗΣ ΛΑΟΚΡΑΤΗΣ   ΜΜ
40 ΛΟΥΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ   ΗΜ   3 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   ΑΜ
41 ΜΑΝΕΤΑ ΜΥΡΣΙΝΗ   ΑΜ   4 ΣΙΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ   ΠΜ
42 ΜΑΝΤΖΑΡΗ ΜΑΡΙΑ   ΑΜ   5 ΦΩΤΟΣ ΦΩΤΙΟΣ   ΠΜ
43 ΜΑΝΤΖΑΡΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ   ΗΜ          
44 ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ   ΑΤΜ   ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΝΟΜΟΥ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
45 ΜΑΣΟΥΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΚΩΣΤΗΣ)   ΑΜ   1 ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ   ΧΜ
46 ΜΑΥΡΟΔΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   ΑΤΜ   2 ΠΟΥΛΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ   ΑΜ
47 ΜΑΥΡΟΕΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ   ΜλΜ   3 ΧΟΝΔΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ   ΗΜ
48 ΜΙΧΑΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ   ΜλΜ          
49 ΜΠΑΚΟΠΑΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ   ΑΤΜ   ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΣΤΕΡΕΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ
50 ΜΠΑΛΑΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ   ΗΜ   1 ΔΡΙΤΣΑ ΑΘΗΝΑ   ΑΜ
51 ΝΑΝΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ   ΗΜ   2 ΖΟΥΜΠΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ   ΠΜ
52 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΝΑ   ΠΜ   3 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   ΗΜ
53 ΞΑΡΧΑΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ   ΗΜ   4 ΠΑΡΙΣΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ   ΗΜ
54 ΞΗΡΟΥΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ   ΠΜ   5 ΤΖΟΥΒΕΛΕΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ   ΧΜ
55 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ   ΧΜ          
56 ΠΑΠΑΣΠΥΡΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (ΑΛΕΚΟΣ)   ΜλΜ   ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΗΠΕΙΡΟΥ
57 ΠΑΠΑΣΠΥΡΙΔΗΣ ΦΩΤΗΣ   ΜΜ   1 ΒΑΓΕΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ   ΠΜ
58 ΠΑΠΑΣΤΕΦΑΝΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   ΗΜ   2 ΒΛΑΧΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ   ΜΜ
59 ΠΑΡΙΑΝΟΣ ΑΥΓΟΥΣΤΙΝΟΣ   ΜΗΧ ΠΕΡ   3 ΒΛΑΧΟΥ ΘΕΚΛΗ   ΠΜ
60 ΣΤΑΘΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ   ΗΜ   4 ΠΑΤΣΟΥΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ   ΠΜ
61 ΣΤΕΝΤΟΥΜΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ   ΑΤΜ   5 ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ   ΗΜ
62 ΣΤΕΦΑΝΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ   ΝΜ, ΑΜ          
63 ΤΕΡΝΙΩΤΗΣ ΣΤΑΜΟΣ   ΜλΜ   ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΚΡΗΤΗΣ
64 ΤΖΑΜΟΥΡΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ   ΜΜ   1 ΣΤΡΙΛΥΓΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ   ΜΜ
65 ΤΖΑΝΕΤΑΤΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ   ΜΜ   2 ΦΟΥΚΑΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ   ΑΤΜ
66 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ   ΠΜ          
67 ΤΣΑΔΑΡΗ ΣΟΦΙΑ   ΑΜ   ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΔΥΤΙΚΗΣ ΚΡΗΤΗΣ      
68 ΤΣΙΛΙΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ   ΜΜ   1 ΚΑΡΑΜΠΑΤΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ   ΠΜ
69 ΤΣΙΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ   ΗΜ   2 ΚΟΤΡΩΝΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ   ΧΜ
70 ΤΣΟΥΚΑΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ   ΗΜ   3 ΜΑΝΩΛΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ   ΜΠΔ
71 ΦΛΕΓΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ   ΠΜ   4 ΠΙΑΓΚΑΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   ΠΜ
72 ΧΑΓΙΟΣ ΦΩΤΙΟΣ   ΠΜ   5 ΦΟΥΝΤΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   ΠΜ
73 ΧΟΥΔΑΛΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ   ΗΜ          

 

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ                
1 ΒΛΑΧΑΔΑΜΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ   ΠΜ          
2 ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ   ΑΤΜ          
3 ΚΑΤΣΑΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ   ΜΜ          
4 ΠΡΑΓΚΑΣΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ   ΜΗΧ ΠΕΡ          
5 ΤΑΡΑΒΙΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   ΠΜ          
6 ΤΖΑΜΟΥΡΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   ΑΤΜ          
                 
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΝΟΜΟΥ ΘΡΑΚΗΣ                
1   ΡΑΠΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ   ΜΜ          
2   ΨΑΡΡΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ   ΗΜ          
                 
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΝΟΜΟΥ ΚΕΡΚΥΡΑΣ                
1 ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ   ΠΜ          
2 ΓΚΟΥΛΙΟΥΜΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ   ΑΤΜ          
                 
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΝΟΜΟΥ ΕΥΒΟΙΑΣ                
1 ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ   ΗΜ          
2 ΚΑΛΑΘΕΡΗ ΕΙΡΗΝΗ   ΑΜ          
3 ΚΩΣΤΗΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ   ΠΜ          
                 
                 
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΝΟΜΟΥ ΑΙΤΟΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ                
1 ΣΙΑΜΠΑΛΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ   ΠΜ          
                 
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΝΟΜΟΥ ΒΟΡΕΙΟΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ                
1 ΛΟΥΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ   ΑΜ          
2 ΣΥΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ   ΗΜ          
                 
                 
                 
  ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΕΣ ΕΠΙΤΡΟΠΕΣ              
  Στις επιστημονικές επιτροπές στηρίζουμε τα παρακάτω σχήματα, που συμμετέχουν στους αντίστοιχους επιστημονικούς συλλόγους.              
                 
  ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑΣ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ              
  ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΚΙΝΗΣΗ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ (ΑΚΕΑ)              
1 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ-ΒΑΦΕΙΑΔΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ              
2 ΒΙΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΗΝΑ              
3 ΒΛΑΣΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ              
4 ΒΟΥΡΕΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ              
5 ΚΑΠΙΤΣΙΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ              
6 ΠΑΠΑΓΚΙΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ              
7 ΣΠΑΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ              
8 ΧΑΓΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΚΑΤΙΑ)              
                 
  ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ              
  ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΕΝΩΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ - ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΙ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ              
1 ΑΓΓΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ              
2 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΣΜΑΣ              
3 ΜΟΥΓΙΑΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ              
4 ΠΑΠΑΔΟΝΙΚΟΛΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ              
5 ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ              
6 ΣΚΑΡΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ              
7 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ              
                 
  ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ              
  ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ - ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ - ΝΑΥΠΗΓΩΝ - ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ              
1 ΑΤΣΟΝΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ              
2 ΚΑΤΣΑΜΠΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ              
3 ΚΟΥΤΣΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ              
4 ΡΗΓΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ              
5 ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ              
6 ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ              
7 ΤΟΥΛΙΑΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΜΙΧΑΗΛ              
8 ΦΑΚΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ              
                 
  ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ              
  ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ - ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ - ΝΑΥΠΗΓΩΝ - ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ              
1 ΑΔΡΑΚΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ              
2 ΑΛΕΞΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ              
3 ΚΟΝΤΟΜΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ              
4 ΝΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ              
5 ΠΑΠΑΔΗΜΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ              
6 ΡΟΜΠΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ              
7 ΣΑΒΒΑΪΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ              
8 ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ              
                 
  ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑΣ ΝΑΥΠΗΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ              
  ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ - ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ - ΝΑΥΠΗΓΩΝ - ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ              
1. ΠΟΝΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ              
                 
  ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ              
  ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ - ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ - ΝΑΥΠΗΓΩΝ - ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ              
1. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ              
2. ΚΑΝΕΛΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ              
3. ΛΙΑΓΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ              
4. ΛΟΓΙΩΤΑΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ              
5. ΠΑΝΤΟΣ ΜΗΝΑΣ              
                 
  ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑΣ ΑΓΡΟΝΟΜΩΝ ΚΑΙ ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ              
  ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΑΡΙΣΤΕΡΩΝ ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ              
1 ΒΛΑΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ              
2 ΔΙΚΑΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ              
3 ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ              
4 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ ΦΑΝΗ              
5 ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ (ΑΝΤΑ)              
6 ΠΕΤΡΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ              
7 ΣΤΕΦΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ              
8 ΣΥΨΑΣ ΣΠΥΡΟΣ              
                 
  ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑΣ ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ              
  ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ              
1 ΔΑΛΑΪΝΑ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ              
2 ΔΑΡΔΑΒΙΛΑ ΜΥΡΤΩ              
3 ΚΑΤΣΑΡΑΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ              
4 ΚΕΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ              
5 ΛΑΜΠΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ              
6 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ              
7 ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ              
8 ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ ΛΥΚΟΥΡΓΟΣ              
                 
  ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΜΕΤΑΛΛΕΙΩΝ - ΜΕΤΑΛΛΟΥΡΓΩΝ              
  ΑΡΙΣΤΕΡΟΣ ΧΩΡΟΣ ΜΕΤΑΛΛΕΙΟΛΟΓΩΝ - ΜΕΤΑΛΛΟΥΡΓΩΝ - ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΕΝΩΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ - ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΙ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ (Α.Χ.Μ.ΜΕΤ.-Α.Ε.Π.Ε.Μ.)              
1 ΒΡΑΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ              
2 ΔΕΛΗΒΕΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ              
3 ΛΑΣΚΑΡΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ              
4 ΝΑΣΟΥΛΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ              
5 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΗΛΙΑΣ              
6 ΣΑΡΑΝΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ              
7 ΣΕΦΕΡΙΑΔΟΥ ΜΑΚΡΙΝΑ (ΝΙΝΑ)              
8 ΦΩΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ              
                 
                 
                 
                 
                 
                 

 

Παρουσίαση του ψηφοδέλτιου της ΑΡΙΣΤΕΡΗΣ ΕΝΩΤΙΚΗΣ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑΣ - ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΙ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ